מיכאל ברטור יועץ פיננסי מומחה למימון ומשכנתאות

נעים להכיר שמי מיכאל ברטור  יועץ פיננסי בתחום המימון והמשכנתאות , מומחה לכלכלת המשפחה וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות, ניסיון של 10 שנים בחברות פיננסיות בתפקידי מפתח בניהול סיכוני אשראי,  במהלך השנים הכרתי את המערכת הבנקאית מקרוב ונחשפתי לתרבות הישראלית של "חוסר הניהול", תרבות ה"יהיה בסדר" ו" אני יודע הכול " לצערי הרב יותר ויותר משפחות נכנסות למצוקה תקציבית וקורסות תחת נטל המשכנתא בגלל החלטות שגויות . מקורו של חוסר הניהול הכלכלי נובע בעיקר מחוסר ידע,  בשפע של אשראי זמין וקל ובנורמות חברתיות מכשילות.
את אופק פיננסים המלווה משפחות ועסקים קטנים במתן שרותי ייעוץ וליווי משכנתאות הקמתי בדיוק על מנת לגשר בדיוק על פערי הידע , דווקא ההכרות העמוקה שלי עם עולם הבנקים ,מאפשר לי לנהל משא ומתן אפקטיבי עבור דורשי המשכנתא ולהשיג עבורכם את תנאי המשכנתא הטובים ביותר ובכך להגן על האינטרסים שלהם בשני תחומים מרכזיים :
ייעוץ ותכנון משכנתא : לקיחת משכנתא היא מהלך שטומן בתוכו סיכונים פיננסיים לא מועטים, ועל טעויות משלמים במאות אלפי ש"ח,אתם חייבים לעצמכם ולמשפחתכם יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי שידאג לאינטרסים שלכם , שיבחן את המצב הפיננסי - ומהו התקציב שלנו ! מה מקסימום המשכנתא שנוכל לקחת ! , מה המשמעות של משכנתא כזאת ! , כמה החזר חודשי נשלם בכל חודש ! והאם אנחנו בכלל יכולים ורוצים לשלם סכום כזה.
ניהול כלכלת משפחה : משפחה היא עסק כלכלי שמגלגל מיליוני שקלים במהלך החיים:  משכורות, נכסים והתחייבויות , לרוב המשפחות אין בעיה עם כסף, אלא בניהול הכסף, בתהליך ייעוץ כלכלי למשפחה מוגדר מראש, אני מלווה משפחות לביטחון כלכלי,כך שתעברו לחיות בפלוס, ותצאו עם כלים לניהול כלכלת המשפחה.
החלטות כלכליות נבונות עושים עם הרבה ידע וניסיון וכיום כיועץ משכנתאות פרטי חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל אני מכיר את המערכת הבנקאית ודובר את השפה הבנקאית , אשמח ללוות אתכם בהחלטות הכלכליות החשובות, ולכוון אתכם נכון בתוך כל הביורוקרטיה ומגוון האפשרויות
וכמובן, לחסוך מכם טעויות מיותרות בדרך להגשמה עצמית וביטחון כלכלי.
"בנקאי הוא אדם שמשאיל לך מטריה כשהשמש זורחת ותובע אותה בחזרה כשנוחתת טיפת הגשם הראשונה." (מארק טווין)
נעים להכיר imageנעים להכיר image